Category: ЗІР

Зведена податкова накладна при застосуванні касового методу 0

Зведена податкова накладна при застосуванні касового методу

   Фахівців головного податкового відомства запитали: чи має право особа, що застосовує касовий метод визначення податкових зобов’язань, складати зведену податкову накладну при здійсненні операцій з...

Чи має право платник ПДВ подати уточнюючий розрахунок і включити до складу ПК суму ПДВ, зазначену в МД та сплачену при імпорті товарів, у разі якщо така сума ПДВ не була включена до складу ПК? 0

Чи має право платник ПДВ подати уточнюючий розрахунок і включити до складу ПК суму ПДВ, зазначену в МД та сплачену при імпорті товарів, у разі якщо така сума ПДВ не була включена до складу ПК?

Згідно з п. 198.1 ст. 198 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до...

Як визначаються дати виникнення податкових зобов’язань виконавця і дата віднесення до податкового кредиту замовника при виконанні довгострокових договорів? 0

Як визначаються дати виникнення податкових зобов’язань виконавця і дата віднесення до податкового кредиту замовника при виконанні довгострокових договорів?

Відповідно до п. 187.9 ст. 187 розд. V Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі –...